Než to všetko začalo.Tretia časť + Epilog

Goto down

Než to všetko začalo.Tretia časť + Epilog

Příspěvek pro WeskerPower za Sat Dec 19, 2009 6:25 am

Tretia časť

Svetlo. Malé blikajúce svetlo. To je prvé čo sa mu po dlhej tme uložilo do pamäti. Pozrel sa lepšie a zistil že sa jedná o malé stropové svetielko ktoré jediné osvetľuje malú potemnelú miestnosť ktorá ako sa zdá sa skladala z jedného stolíka ,na ktorom bzučal postarší počítač, a s prenosného lehátka na kolieskach na ktorom práve ležal. Poškrabal si bradu na ktorej bolo asi denné strnisko. Poobzeral sa a zistil že je sám. Pokúsil sa vstať ale zistil že ho bolí celé telo. A potom si začal spomínať . Boli s Weskrom na nejakej misii. A potom sa to zvrtlo. Zaútočili na nich šialené mŕtvoly ktoré sa množili s miestneho jazierka ako králiky na jar a ako čerešnička na torte bolo že sa museli stretnúť s besným mutantným žabiakom ktorý si ich zrejme pridal na jedálny lístok. A potom to tam odpálili. Áno odpálili to lenže zrejme zabudol na to že C4 nie je detský delobuch. Byť blízko pri výbuchu C4 a skákať Bungee Jumping bez lana sa u istých teoretikov pokladá za vlastne tú istú vec. Áno posrali to a teraz má z polovice kostí v tele ovocný šalát. Ale jedno mu nešlo do hlavy ako sa sem dostal a kde je do pekla Wesker?! Odpoveď ako keby znova čakala až sa niekto spýta. Dvere sa otvorili a vošiel Kapitán s pomerne veľkým úškľabkom. "Tak čo spalo sa ti dobre" povedal a tentoraz mu spoza úškľabku bolo vidieť aj belostný chrup. "Myslím že by som bol na tom lepšie keby my niekto povedal že budeme strieľať mŕtvoly, bojovať s prerastenými jaštericami, a odpaľovať bomby päť stôp od chrbta. Ale aj tak by mi bolo najlepšie keby som sa konečne dozvedel čo-sa-to-tu-kurva-deje!" posledné slová povedal posekane tak aby im dodal čo najväčší výraz. Wesker sa zasmial chladným smiechom a začal. "Pri výbuchu som bol predsa len o čosi ďalej a tak ma zasiahli len menšie kúsky kamenia. Ale ty si dostal plnú salvu. Myslím že s tými tvojimi spínačmi si to hádam mohol odpáliť z väčšej vzdialenosti ako jeden palec nie?" dodal a bez toho žeby čakal odpoveď pokračoval ďalej. "Dostal som ťa z toho ale podľa tvojich zranení som usúdil že v najbližšej dobe nenabudneš vedomie a tak som ťa musel zobrať zo sebou. Ale ešte predtým som musel aj s pár kolegamy vyčistiť celý sektor okolo parku. Potom som ťa v džípe odviezol až sem kde sa o teba postarala Anett." Až teraz si Joseph všimol že s Weskrom nie je sám ale že s ním do miestnosti vošla aj nejaká žena. Mala blond vlasy ktoré mala po plecia a modré jasné oči asi meter sedemdesiat vysoká a na sebe mala biely dlhý plášť s menovkou na ktorej stálo Anett Birkin, 3. Stupeň bezpečnostného poverenia-Oddelenie G-12. " Kto ste." povedal Joseph a nemohol si nevšimnúť že tá žena je celkom príťažlivá. " Výskumník poverený projektom G a člen tajného komplexu pod Racoon city." odpovedala Anett bez zrejmého záujmu . chvíľu sa len dívala a potom venovala prižmúrený pohľad Weskrovi. Ten len prevrátil oči a povedal. "Áno má bezpečnostné poverenie" povedal s tónom ktorý naznačuje že už o tej téme nechce počuť. "Ale aj tak." povedala žena v plášti "Neviem prečo si ho priviedol práve sem." "Pretože máme spoločnú misiu a okrem toho som si potreboval niečo zistiť o počte istých strážených látok v tomto komplexe. A nie nadarmo. Zistil som že tu v skutočnosti prechovávate viac ako desať
prototypov T-vírusu. Prečo som o tom nebol oboznámený." dopovedal zo zrejmým rozhorčením. Usúdili sme že nepotrebuješ mať o všetkom známosť. "Ale teraz kvôli tomu skoro vznikol Biohazard" povedal Wesker s jasným hnevom v hlase. "Všetko by išlo ku dnu nebyť toho že mal tento tu v rukáve viac výbušnín ako kúzelník kariet. Subjekt Hunter nemal nič spoločné s tvojím poverením a okrem toho už poznáme pôvodcu chyby. Je to istý Brandon Steel spolupracovník na projekte G-12. Aj keď nepoznáme jeho terajšiu pozíciu." povedala už trochu neisto. " A na to som tu ja však?" povedal Wesker s jasným opovržením. Nepridal si sa predsa k S.T.A.R.S. pre tieto veci nie.?" povedala Anett . Wesker sa otočil ale nič nepovedal. Len sa ľadovo usmial. Tvoj čas už končí aj čas tvojho muža len o tom ešte nevieš. Ale teraz mám prácu takže nemám čas sa zaoberať vašimi podvodmi. Brandon Steel čaká." Dopovedal a po dlhej chvíli sa prvý krát pozrel na Josepha. "Kedy asi bude môcť ísť do akcie." Spýtal sa s neistotou. "Má polámané tri rebrá a nohu som musela fixovať na dvakrát bude rád ak za mesiac." Takže toto budem musieť dokončiť sám." " Počkať čo myslíš tým dokončiť" povedal zmetene Joseph. Aby som dokončil misiu ako som už povedal musím znemožniť opakovanie Biohazardu, tým že získam informácie o množstve nebezpečnej látky a eliminujem pôvodcu Biohazardu." "Počkať myslel som že ideme Steela zatknúť nie ho zabiť."Povedal naozaj prekvapený Joseph. Wesker sa neho len pozrel a povedal pokojným hlasom. Tvojou úlohou je my len kryť chrbát a keď ani to tak aspoň nestarať sa do môjho poslania. Rozumel si." Bez toho aby čakal na prikývnutie odišiel z dverí. Anett prišla bližšie a v rukách držala injekciu s priezračnou látkou. "Musíš ešte odpočívať." Odpovedala keď uvidela jeho tázavý pohľad. Bez toho aby ho nechala protestovať mu injekciu vpichla do ruky. A ďalej si už iba pamätal ako sa všetko zahmlieva.

18. Marec 23:47

Pozerá sa na muža a vidí ako s neho uniká posledný kúsok života. Brandon Steel sa skrýval v jednom s mála používanom výskumnom oddelení v kanalizácii na konci mesta. Keď uvidel Weskra siahal po zbrani ale on bol rýchlejší. Strelil ho presne tak aby ešte nezomrel ale aby to veľmi bolelo. Informácii sa moc nedozvedel ale jediné čo stálo za to bolo že nepracoval sám nevedel ku komu to vedie ale vedel že to zistí. Po tomto krátkom rozhovore odpravil Steela na večnosť. Teraz keď už videl že je po všetkom pobral všetky jeho veci. A keď už bol na odchode začul zvuk trhajúceho šatstva. Mŕtvola už neležala práveže stála a dosť vzpriamene na niekoho koho dvakrát postrelili pritom druhýkrát smrteľne. Ale už to nebol Steel. Nech to bolo čokoľvek rozhodne to nebol človek. Teraz pred ním stálo monštrum so štyrma rukami pri čom tie dolné ešte patrili človeku ale tie horné vypadali ako po skrížení krokodílej a ľudskej ruky, nohamy s ktorých opadalo všetko mäso mal dvakrát hrubšie a teraz mal na nich miesto nechtov pazúry a la grizly a aby toho bolo dosť tvár sa podobala jednej veľkej zhužvanej kope plnej vredov a hnisu.Ten sviniar zmutoval pekne hnusne pomyslel si. Ale na ďalšie myšlienky nebolo čas pretože monštrum sa proti nemu na tom čo by kedysi človek považoval za nohy rozbehlo. Wesker sa uhol a ten si to napálil do dverí. "Takže ty si pred smrťou určite nepil len čistú vodu hm?" Nevedel čo to bol za vírus ale efektívne s človeka spravil kopu prehnívajucej bečky. Netvor se teraz vrhol zo vstýčenýmy rukami a Wesker sa uhol len vďaka tomu že sa prekotúľal do rohu. Do prdele to si nemohol zobrať niečo efektívnejšie ako devinu s tlmičom. Potom uvidel nad sebou na reťazi upnutý luster nie dosť ťažký aby monštrum zabil ale dostatočne aby ho spomalil. Príšera sa tentoraz znova vrhla ale sčasti neminula zasiahla pri tom ako sa skotúľal Weskrov batoh s diskami získanými práve od Steela. Batoh bol pod váhou monštra rozdrtený. Wesker neváhal zamieril na luster odstrelil jedinú reťaz čo ho držala. S rachotom spadol na Steela . Príšera zavyla a snažila sa vstať. Wesker vedel že dlho nepotrvá a dostane sa s toho. Musel to tu odpáliť. Mal ešte tú C4 čo mu dal Joseph. Mal síce iba jednu ale to bude bohato stačiť. Prišiel k mutantovy a s úsmevom na tvári prilepil na stenu vedľa kreatúry výbušninu. "Buď dobrý chlapec a zostaň pre tento krát naozaj mŕtvy."zasmial sa a nastavil odpočítavanie na desať sekúnd. Pomaly odkráčal do druhej miestnosti a zachvíľu už len počul mäso-betón trhajúci zvuk a posledný monštruózny výkrik zomierajúcej beštie. Až teraz si podstatnejšie uvedomil čo mu beštia vytrhla z rúk. Všetky informácie týkajúce sa toho nového vírusu a kontaktov zo Steelovým zdrojom. Tušil že teraz sa posunul o mnoho krokov späť ale vedel že na to raz príde.Ešte sa pozrel na tú pariacu sa kopu hnijúceho mäsa."Misia kompletná" povedal si pre seba Wesker a rozbehol sa preč.

Epilóg

Z kontaktu sa o mnoho neskôr nakoniec vykľul James Marcus(podľa všetkého vstal z mŕtvych trochu skôršie ako sa nakoniec ukázalo) ktorý tým len začal svoju pomalú ale istú pomstu Umbrelle a celému mestu. Wesker ktorý s Josephom ďalej spolupracoval aj keď videl priepasť ktorá sa medzi nimi tvorí na to nakoniec prišiel až po partnerovej smrti. Vedel však že keby nebol zabitý Cerberusmy len by to celé sťažil a na koniec by mu mohol ešte skaziť plány.To všetko sa odohralo v Arklay Moutain o dva roky neskôr. Avšak to je už iný príbeh.
WeskerPower
Drain Deimos
Drain Deimos

Poèet pøíspìvkù : 124
Reputace : 0
Počet bodů : 3319
Registration date : 20. 06. 09

Zobrazit informace o autorovi http://www.wolf-hunter-12.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Než to všetko začalo.Tretia časť + Epilog

Příspěvek pro WeskerPower za Sat Jan 02, 2010 10:52 am

je to sprostosť... ale aspoň čosi Wink
WeskerPower
Drain Deimos
Drain Deimos

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro patrabus za Thu Jan 07, 2010 5:26 am

až na tu hatmatilku dobrý Razz
patrabus
Novistador
Novistador

Poèet pøíspìvkù : 205
Reputace : 7
Počet bodů : 3438
Registration date : 20. 05. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Leon za Thu Jan 07, 2010 7:00 am

patrabus napsal:až na tu hatmatilku dobrý Razz

To je můj kámoš! Takhle se na to musí Wink Wink

Moderator
Moderator

Poèet pøíspìvkù : 2668
Reputace : 8
Počet bodů : 5827
Registration date : 27. 02. 09

Zobrazit informace o autorovi http://www.seven.estranky.cz/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro WeskerPower za Sun Jan 10, 2010 10:26 am

to jest slovenčina kamaráde Laughing
WeskerPower
Drain Deimos
Drain Deimos

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Leon za Sun Jan 10, 2010 10:42 am

WeskerPower napsal:

to jest slovenčina kamaráde Laughing

On jí nemá rád, pozor na něj. Very Happy

Moderator
Moderator

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro WeskerPower za Sun Jan 10, 2010 11:02 am

tohle je anti slovenské fórum alebo čo si mám pod tým myslieť Wink
WeskerPower
Drain Deimos
Drain Deimos

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Algeroth za Sun Jan 10, 2010 11:10 am

Tohle je antiněco forum stále, jen záleží, jak fouká vítr zrovna. Teď to vypadá tak, jak píšeš, ale měli jsme i anti-Leonovské období, anti-Redovské období atd. Takže si z toho nic nedělej :-)

Algeroth
Tyrant
Tyrant

Poèet pøíspìvkù : 2119
Reputace : 23
Počet bodů : 5360
Registration date : 08. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Leon za Sun Jan 10, 2010 11:14 am

Algeroth napsal:Tohle je antiněco forum stále, jen záleží, jak fouká vítr zrovna. Teď to vypadá tak, jak píšeš, ale měli jsme i anti-Leonovské období, anti-Redovské období atd. Takže si z toho nic nedělej :-)

Tady žádný anti-Leonovský období nebylo! A anti-Redovský už vůbec ne. Já mám problémů a antipatií na jiných forech až až, jsem na to zvyklej a tady to nebylo vůbec nic.

Tohle není anti-slovenský forum, jen některý z nás nemá rád slovenštinu a Slováky na českých forech (já to nejsem Razz )

Moderator
Moderator

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro WeskerPower za Sun Jan 10, 2010 11:17 am

tak to je tedy přátelsky naladěná atmosféra Smile radšej budem písať už len po česky Razz
WeskerPower
Drain Deimos
Drain Deimos

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Leon za Sun Jan 10, 2010 11:22 am

WeskerPower napsal:tak to je tedy přátelsky naladěná atmosféra Smile radšej budem písať už len po česky Razz

Piš slovensky, žádný problém v tom není, je to tvoje mateřština a máš plný právo s ní psát kdekoliv a cokoliv.

Moderator
Moderator

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Algeroth za Sun Jan 10, 2010 11:24 am

Ale ne, klidně piš jak je libo. Nevidím jediný důvod, proč by se tu mělo psát jen česky, je to snad CZ/SK forum.

Algeroth
Tyrant
Tyrant

Poèet pøíspìvkù : 2119
Reputace : 23
Počet bodů : 5360
Registration date : 08. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content